Онлайн-курс

Вт
-
Пт
Сб
Старт групи
2023-06-26
До старту залишилось:

Антивірусний Режим Навчання

Навчання проводитиметься з суворим дотриманням всіх карантинних та санітарно – гігієнічних норм:

1. До приміщення автошколи не допускаються особи з ознаками захворювання на ГРВІ та без засобів індивідуального захисту.
2. У приміщенні регулярна дезінфекція робочих поверхонь.
3. Всіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту.
4. Всі практичні заняття проводяться в індивідуальному порядку.
5. Теоретичні заняття проводяться в режимі консультацій, індивідуальних занять та онлайн навчання.
6. У навчальні класи не допускається більше 10 осіб одночасно.

Під час карантину записатися в автошколу можна не виходячи з дому. Учні можуть надіслати документи (чіткі фото, скани) на електронну пошту адміністратора автошколи.

У зв’язку з карантинними обмеженнями руху громадського транспорту в м.Павлоград, дозволяється починати індивідуальні практичні заняття не з філії автошколи. Інструктор може забрати вас з дому, за попередньою домовленістю.

Заняття на період карантину проводяться в форматі заліків, консультацій і віддалено.

Для тих учнів, кому цього буде недостатньо Автошкола «Антарес» забезпечить проходження повного теоретичного курсу в стандартному очному режимі, після закінчення карантину.

Для тих учнів, кому цього буде достатньо Автошкола «Антарес» не вимагатиме проходження повного теоретичного курсу в стандартному очному режимі, після закінчення карантину.

У програму теоретичного онлайн-курсу входить:

  • Онлайн Відео лекції на платформі YouTube у ПН, СР, ПТ з 17-30 до 20:20
  • Відео записи проведених онлайн лекцій для перегляду у зручний для вас час
  • Комплект навчальних матеріалів
  • Інтерактивні тести і завдання на базі classroom.google.com
  • Консультації викладача на платформі google meet.

Після проходження повного онлайн-курсу ви отримаєте відповідний сертифікат, який надає право на здачу теоретичного іспиту у Сервісному Центрі МВС.

Інструкції для приєднання до курсу:

 

Інструкція для мобільного додатку (PDF)

 

Інструкція для ПК (PDF)

 

Навчайтесь в автошколі не виходячи з дому

Ще ніколи вивчення теоретичного матеріалу не було настільки зручним. Тричі на тиждень з 17:30 до 20:20 у YouTube проводяться прямі трансляції під час яких Викладач детально та пізнавально розповідає матеріал, встановлений типовою навчальною програмою. Також під час прямих трансляцій на YouTube, можна ставити питання у живому чаті, на які викладач надає відповіді під час трансляції.

Для запису на теоретичний онлайн курс достатньо принести в будь-яку зручну для вас філію документи:

  • паспорт 1,2 сторінка та прописка або ID картка та витяг (прописка)
  • ІПН+ксерокопія
  • Фото 3*4=2 шт
  • Медична довідка форма 0-83
  • Оплату за навчання яку також можна розділити на декілька частин.

Під час теоретичного онлайн навчання по вівторках та четвергах о 16:00, 17:00 та 18:00 (наші учні мають можливість обирати зручний час) у google meet проводяться додаткові семінарські заняття на яких у вас буде можливість разом з викладачем вирішувати онлайн тести. Завдяки цим тестам, ви зможете перевірити свої знання. Дані тести спеціально розроблені нашими викладачами та з їх допомогою, кожен студент може з легкістю підготуватися до складання іспиту в сервісному центрі МВС.

Окрім цього для учасників теоретичного онлайн курсу у нас створена спеціальна закрита група у Телеграм де викладач також активно відповідає на тестові питання та сприяє швидшому та кращому засвоєнню матеріалу. «Антарес» надає вам чудову можливість отримати якісні знання ПДР не витрачаючи час на відвідування навчальних класів.

По закінченню теоретичного курсу ви зможете завантажити записи лекцій та переглядати їх в зручний для вас час, для більш плідної підготовки до іспиту в сервісному центрі МВС.

У нас ви знайдете актуальну та зручно структуровану матеріальну базу, допомогу висококваліфікованого викладача та адміністраторів автошколи, супровід протягом навчання та підтримку усіх учасників курсу. Наш курс, спрямований на те, щоб після закінчення навчання ви дійсно знали та розуміли ПДР і стали умілими та відповідальними водіями.

Обирайте «Антарес» та навчайтесь у найкращій автошколі України.

Наверх